V našej ponuke nájdete kvalitné vstavané skrine na mieru presne podľa Vašich požiadaviek. Neobmedzujte sa hotovými riešeniami a využite Váš obytný priestor naplno. Pri výrobe skrín používame produkty od overených slovenských výrobcov s cieľom čo najdlhšej životnosti.

Veľkou výhodou vstavaných skríň je že sú samonosné. Obsahujú plné boky, dná a chrbát. Vďaka kvalitným kovaniam a ložiskovým systémom je zaručená dobrá stabilita a pevnosť skrine. 

 

 

Drevotriesky.

Pre základnu konštrukciu skrine sa používajú drevotriesky typu LTD-L. Ide o drevotrieskovú dosku, ktorá je povrchovo dokončená fóliou, čo je vlastne papier namočený v melamínovej živici. Vyrába sa v mnohých farebných prevedeniach a stupňoch lesku, vrátane dezénu dreva.

Moderné technológie umožňujú vyrábať dosky s natoľko reálnym vzhľadom a štruktúrou, že je LTD už len ťažko rozpoznateľné od masívu.  Bočné plochy dosiek bývajú dokončené melamínovou alebo ABS hranou, ktoré chránia dosky pred mechanickým poškodením a prienikom vlhkosti do materiálu. Lamino je veľmi jednoduché na údržbu. Používa sa štandardne v hrúbke 18 mm.

 

Lacobel

Vstavané skrine s použitím skiel sa veľmi ľahko udržujú, nakoľko sklo je odolné voči škvrnám, poškrabaniu, vlhkosti a je ekologicky nezávadné.
Sklá sa s obľubou používajú ako výplň dverí, či už celoplošne, alebo v kombinácii s iným materiálom, napríklad s drevodekorom. Číre, vzorované a pieskované sklo sa najčastejšie používa na posuvné prechodové dvere. Na dvere skríň sa využíva viac farebné sklo Lacobe kde je z jednej strany  nanesený kvalitný farebný lak a sklo je neprehľadné.

Profily a kovania

Hliníkové profily sa používajú eloxované, anódované vo farbe strieborná matná, šampaň, zlatá matná.Horné a spodné vodiace kolieska sú ložiskové. Zabezpečujú stabilný a nehlučný chod dverí s dlhou životnosťou
Sú veľmi obľúbené, pretože sa dobre uchytávajú pri otváraní dverí.

Dvere a posuvné steny majú rámy a vodiace koľaje posuvného systému vyrobené z hliníka.